پرسنل بانک اطلاعات اینفوکو

بانک اطلاعات اینفوکو ، با مجوز رسمی ( کانون تبلیغاتی طراحان جوان  ) در سال 1388 کار خود را آغاز کرد و توانست به سرعت دایرکتوری کارخانجات و بنگاه های اقتصادی ، را در جهت توسعه بازاریابی شرکت ها به دست بیاورد .

این مجموعه هم اکنون با دارا بودن امکانات و ابزار ها و هم چنین با همکاری متخصصین حوزه بانک های اطلاعاتی ، همواره در راه بهبود و بروز رسانی محصولات خود کوشا می باشد .

بانک اطلاعاتی اینفوکو ، به طور مداوم محصولات و بانک های اطلاعاتی جدیدی را تولید و عرضه می کند که برای تمامی کسانی که در حوزه فروش و بازاریابی هستند ، این محصولات قابل استفاده و مفید می باشد .

نکته : کلیه محصولات ارائه شده در این پایگاه اینترنتی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و ناقض حقوق شهروندی افراد نمی باشد ، کلیه اطلاعات کاملا تجـــاری است و اطلاعات موجود توسط خود فعالان اقتصادی و تولیدی به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم در اختیار این پایگاه قرار گرفته است .

 


تلفن تماس
آدرس :
کرج - بلوار طالقانی شمالی - نرسیده به میدان آزادگان - برج طاها - طبقه 4

تلفن:  02632401808

موبایل:  09359745271

ایمیل :   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید


 

کلید واژه ها :

بانک اطلاعات شرکتها ، بانک اطلاعات کارخانجات  ، شماره تلفن شرکت ها، شماره تلفن شرکت ها ، شماره تلفن کارخانه ها ، شماره تلفن شرکت های اطراف ، بانک اطلاعات ، شماره تلفن شرکت های ایران