دانلود لیست شماره موبایل های مشاغل و اصناف کشور

بانک اطلاعات مشاغل

خرید بانک  اطلاعات مشاغل و شماره موبایل مشاغل  میتواند میزان فروش محصولات شما را دگرگون کند. شما با خرید شماره موبایل های مشاغل میتوانید تبلیغات کاری خود را هدفمند تر شروع کنید و همینطور نیازی به هزینه ی زیاد برای انجام این کار ندارید.

و اين بانک اطلاعات مشاغل عموما به صورت دستی و تک به تک و یا دایرکتوری مشاغل جمع آوری شده اند و اين امر بر کيفيت و صحت بانک مشاغل تاکيد دارد.

وبا هدف کاهش هزینه ی شرکت ها برای انجام تبلیفات کاریشان با ارسال پیامک بیش از 25000 شماره موبایل بانک مشاغل ایران را در سایت قرار داده ایم که مشابه و نمونه ای از این حجم از اطلاعات اصناف وبانک شماره های کلیه ی مشاغل در سایتی موجود نمیباشد .

ابتدا باید بدانیم بانک مشاغل قرار است برای ما چه کاری انجام دهد؟بانک مشاغل در واقع بانکی عظیم از دایرکتوری مشاغل است که بر اساس صنف ها و مشاغلشان دسته بندی شده اند و این دسته بندی ها بانک اطلاعات اصناف باعث شده است که هر کسی هر صنفی را که بخواهد مورد تبلیغات خود قرار دهد و این تبلیغات عموما به شکل پیامک یا اس ام اس از طریق همین بانک شماره موبایل ارسال می شود.

ساین اینفوکو با ر اختیار داشتن بانک اطلاعات مشاغل ایران می تواند یک انتخاب مناسب برای صاحبان انواع مشاغل باشد تا یک تبلیغ هدفمند و پرسود برای رونق بخشیدن به کارشان داشته باشد.

تعداد شماره ها 25000

این فایل فقط شامل نام و شماره موبایل می باشد و نوع شغل در این فایل ذکر نشده است و مشاغل ثبت شده متنوع بوده و تمامی مشاغل را شامل می شود

قیمت این فابل 50 هزار تومان

Downloadradiosaham 450x135

 


کلید واژه:شماره موبایل مشاغل تهران،شماره موبایل مشاغل مشهد،شماره موبایل مشاغل تبریز،شماره موبایل مشاغل کرج،شماره تلفن مشاغل اصفهان،شماره تلفن مشاغل مشهد،شماره تلفن مشاغل خانگی،شماره تلفن مشاغل تبریز،شماره تلفن بانک مشاغل،دانلود بانک شماره موبایل مشاغل،دانلود رایگان شماره موبایل مشاغل،بانک اطلاعات مشاغل ایران،بانک مشاغل ایران،شماره موبایل مشاغل ایران